OK
   
warunki korzystania z serwisu

Korzystanie z portalu jest proste i intuicyjne. Aby przeglądać zawartość portalu i zamawiać wybrane pliki z rysunkami należy przejść następującą procedurę:

1) Rejestracja nowego użytkownika i potwierdzenie danych teleadresowych na linku aktywacyjnym wysyłanym e-mailem

2) Logowanie na portalu

3) Wybór rysunków poprzez ich zapamiętanie na koncie użytkownika lub umieszczenie w tzw. "koszyku zakupów"

4) Dokonanie zakupów z określeniem formy płatności (przedpłata na podstawie faktury Pro-Forma lub przysyłka za zaliczeniem pocztowym z płatnością przy odbiorze przesyłki)

5) Wysyłka zamówionych rysunków (w zależności od objętości plików i wybranej formy płatności) e-mailem lub pocztą na płycie CD

 

Pliki z rysunkami zakupionymi w "Bibliotece Detali" mogą być wykorzystane wyłącznie w indywidualnie opracowywanych projektach architektoniczno-budowlanych, bez prawa dalszej odsprzedaży, publikacji i dalszego udostępniania osobom trzecim bez pisemnej zgody firmy Archi-Plus.


Pełnej ochronie prawami autorskimi na wszystkich polach eksploatacji, podlega zbiór rysunków w "Bibliotece Detali", rozumiany jako baza danych.

 

Portal "Biblioteka Detali" zawiera materiały pomocnicze, które mają służyć ułatwieniu i przyspieszeniu pracy projektowej. Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności prawnej za zastosowanie w indywidualnych projektach i realizacjach budowlanych prezentowanych w "Bibliotece Detali" rozwiązań projektowych. Zgodnie z Prawem Budowlanym wyłączna odpowiedzialność za prawidłowe rozwiązania projektowe - zgodne ze współczesną wiedzą techniczną i obowiązującymi przepisami spoczywa na projektancie, który  podpisuje konkretny, indywidualny projekt budowlany oraz na osobie sprawdzającej. 

 

 

 

Prosimy wszystkich użytkowników portalu o przesyłanie drogą e-mail krytycznych uwag dotyczących zamieszczanych w "Bibliotece Detali" rysunków jak i na sugestie rozbudowy portalu o nowe działy i materiały. 

img
153369
img
Copyright 2011